İnsize 1118-200BW IP67 Dijital Kumpas
1118-200bw
Insize 1118-200 dijital kumpas; 200 mm ölçüm aralığına sahip kaliteli bir kumpasdır. Dayanıklı dış yapıya sahiptir.
İndirim
Favorilere Ekle
  • İnsize
  • 23 Oca 17:05
  • 24 Ay
  • Fiyatı Düşünce Haber Ver
  • Fazla Adetli Sipariş İçin Tıklayın
Toplu Sipariş Formu
Güvenlik Kodu
INSIZE 1118-200BW IP67 DİJİTAL KUMPAS-200 MM
insize 1118 kumpas
INSIZE 1118-200BW DİJİTAL KUMPASIN ÖZELLİKLERİ
- Ölçüm birimini kaydırdığınızda cihaz otomatik olarak açılır.
- Kullanmadığınızda otomatik olarak kendini kapatır.
- Insize dijital kumpas; hem iç çap, hem dış çap, hem de derinlik ölçebilmektedir.
- Kumpasın dış yapısı plastik ve paslanmaz metalden oluşmaktadır.
- İki farklı ölçüm birimi ile ölçüm yapılabilmektedir : mm ve inch
- SET butonu ile ekrandaki değerler sıfırlanabilmektedir.
- Insize dijital kumpas; toza ve suya karşı IP67 korumaya sahiptir.
- Kumpas rahat okunabilir LCD ekrana sahiptir.
- Kumpasta bulunan kaydırma topu ile çok daha rahat ölçüm yapabilirsiniz.
1118-200BW insize kumpas
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ölçüm Aralığı 0-200 mm / 0-8"
Hassasiyet 0,01 mm / 0,0005"
Ekran LCD
Tekrarlanabilirlik 0,01 mm